logo_nowe_arpass-1

„Kreatywność bez strategii nazywana jest sztuką. Kreatywność ze strategią nazywana jest reklamą” Jeff L. Richards

Kim jesteśmy?

Jesteśmy świadomi oczekiwań firm jak również potencjalnych klientów.
Wyobraźnia, wiedza i kreatywność – to wszystko sprawia, że sumiennie wypełniamy powierzone nam zadania. Działanie planowane i skuteczne to Nasza zasada.
Zapewniamy nieszablonowe pomysły i ciekawe rozwiązania.
Gwarantujemy, że każdy z nich zostanie zrealizowany na najwyższym poziomie.
Mamy młody, zdolny, perspektywiczny zespół, który posiada nieszablonowe podejście do swojej pracy. Wszystkich zainteresowanych klientów zapraszamy do współpracy z nami. Zdajemy sobie sprawę że ludzie nie związani z tematem mogą mieć problem z wyborem odpowiedniej formy reklamy. Nie ma problemu! Nasza Agencja wykona dla Państwa projekt graficzny, wybierze odpowiednią formę, doradzi w niejasnych sytuacjach. Mamy nadzieję że nasze doświadczenie pomoże Państwu osiągnąć zamierzone cele związane z reklamą, projektem itp. Zgłoś się do nas a na pewno nie pożałujesz! Serdecznie Zapraszamy!

a

Nasza Oferta:
Poniżej przedstawiamy zakres usług, którymi się zajmujemy

Projekty Graficzne

Przygotowujemy projekty graficzne ulotek, wizytówek, bannerów, projekty reklamowe na facebooka oraz całą masę innych projektów graficznych.

Strony WWW

Zajmujemy się przygotowaniem szablonów WWW dla serwisów oraz sklepów internetowych. Zajmujemy się również ich instalacją na serwerach hostingowych.

Gadżety Reklamowe

W Naszej ofercie posiadamy różne gadżety reklamowe z możliwością personalizacji, takie jak długopisy, smycze, opaski gumowe, kubki itp.

Nadruki na Odzież

Nasza firma posiada maszyny służące do drukowania na różnego rodzaju odzieży np. koszulkach, bluzach, czapkach, workach na buty itp. Drukujemy odzież już od 1 sztuki.

Usługi Drukarskie/Ksero

W siedzibie naszej firmy mają państwo możliwość skorzystania z punktu ksero oraz wydrukowania (maksymalnie w formacie A3) grafiki oraz tekstów na papierach o różnych gramaturach oraz fakturze.

Fotografia

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy materiały reklamowe na bazie wykonanych przez nas zdjęć używając zarówno zwykłej lustrzanki jak i Drona który umożliwia wykonanie zdjęcia oraz video z dużej wysokości.

Nagrania Dronem

Oferujemy nagrania oraz zdjęcia wykonane za pomocą Drona. Z jego pomocą osiągniemy piękne ujęcia nawet z dużych wysokości.

Kolportaż Materiałów

Wydrukowałeś ulotki a nie masz czasu ich roznieść? Nic straconego! Nasza firma zajmie się tym za Ciebie! Więcej informacji w zakładce "O Nas".

Montaż

Masz problem z zamontowaniem banneru lub innej formy reklamy? Nasza firma zrobi to za Ciebie! Wybierzemy odpowiednie materiały oraz załatwimy odpowiednie maszyny.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chciałbyś złożyć u nas zamówienie lub dowiedzieć się więcej
o działalności naszej firmy i o usługach które oferujemy,
poniżej udostępniamy dane kontaktowe:

Agencja Reklamowa Arpass
Anita Grotkowska
Biuro: ul. Warszawska 28A, 26-900 Kozienice
tel.500-304-413 (w godzinach 10:00 – 15:00)
e-mail: biuro@arpass.pl, info@arpass.pl

Top